Radost z práce

O nás

Jsme zapsaný spolek složený z lidí zabývající se problematikou daní, účetnictvím, mzdami, personalistikou a gastronomií.

Jako mladý kolektiv se chceme podílet na smysluplné činnosti v rámci našich zkušeností a pomoct rozvíjet v mnoha ohledech opomíjené děti z dětských domovů a nápravných zařízení, snažit se v nich probudit smyl pro práci, pochopení pro kolektivní práci a hlavně předat jim zkušenosti a informace, aby s nimi na budoucí cestě životem nikdo nezametal.

Díky našim partnerů, které stále vyhledáváme, máme širokou škálu možností a příležitostí, kde najdeme uplatnění pro široké spektrum mladistvých.

Uplatnění v oborech jako je gastronomie, administrativa, floristika, truhlařina a jíné jak humanitní tak i technické obory jsou samozřejmostí a novým výzvám se postavíme čelem hlavně proto, abychom mohli jít všem příkladem a ukázat jim, že nic není překázkou a ničeho se nebojíme.

Není důležité vše vědět, ale podstatné je vědět, kam se obrátit pro informace a umět šlápnout do neznáma.

 

Proto neváhejte a kontaktujte nás

Nejen že se můžete zapojit do našeho programu a přispět nápady, ale také nám pomoci získat prostředky na naši činnost a podílet se tak na šťastnějších osudech dětí a mladistvých, kteří neměli to štěstí, aby si žily jako Vy a měli to co máte Vy.